Pereiti į pagrindinį turinį

Biologiškai suyrantys tepalai

Gamtoje natūraliai suyrantys tepalai gaminami iš biologinių žaliavų arba sintetinių alyvų ir atitinka ekologijai draugiškų produktų standartus. Biologinės trigliceridų pagrindo HETG alyvos yra patrauklios kainodaros, tačiau jų apsauginės ir darbinės charakteristikos yra prastesnės nei standartinių mineralinių analogų. Sintetinių bazių alyvos - HEPG, HEES, HEPR – yra tikrai vertos už jas mokamos kainos. Jos ne tik daugiau nei 60% suyrančios gamtoje, bet turi ypatingai geras darbines charakteristikas ir tarnavimo laiką.

Biologiškai suyrančių alyvų ir tepalų panaudojimo sfera labai plati, tačiau jis daugiausiai susijusi su darbu lauko sąlygomis: žemdirbystė, miškininkystė, kalnakasyba, statybos ir kitos pramonės šakos.

PETRONAS biologiškai suyrančių tepalų klauskite pas mūsų konsultantus žemiau nurodytais kontaktais.

AZTEC biologiškai suyrančius tepalus gamina miško pramonei, žemės ūkiui ir kalnakasybai. Labai didelis pasirinkimas hidraulinių ir medienos paruošų technikos alyvų.

Smulkiau apie asortimentą sužinosite gamintojo puslapyje.


VEGATOL gamina išskirtinai biologiškai suyrančius produktus miško pramonei. VEGATOL alyva pjūklų grandinėms, nors ir padaryta iš HETG bazės, dėl priedų „Know-how“ technologijos, turi išskirtines grandinių apsaugines savybes ir prilipimą. Kas nustebins medkirtį, tai VEGATOL kokybė ir žema produkto kaina. 

Trumpą šio gamintojo produktų katalogą rasite VEGATOL puslapyje.


Kreipkitės į mus dėl tinkamo biologiškai suyrančio tepalo parinkimo elektroniniu paštu oilitecha@oilitecha.eu  arba tel. Nr. +370 62820949