Pereiti į pagrindinį turinį

KOMERCINIAM TRANSPORTUI SKIRTI TEPALAI

Komercinis transportas sudaro vieną iš didžiausių tepalų pardavimų segmentų, su tipinės paskirties alyvomis ir tepalais. Todėl visi tepalų gamintojai turi produktus, kuriuos gali pasiūlyti krovinių ar žmonių pervežimo kompanijoms ar jas aptarnaujančioms mechaninio serviso įmonėms.  Deja ne visų gamintojų tepalai taip gerai atlieka savo darbą, kaip to tikisi automobilius projektuojantys inžinieriai.

PETRONAS savo technologijas vysto kartu su didžiaisiais gamintojais, kaip MERCEDEC BENZ, IVECO, FIAT, NEW HOLLAND, CASE. Šie automobilių ir sunkiosios technikos gigantai patikėjo savo techniką PETRONAS tepalams ir naudoja juos, kaip OEM alyvas. Be to įspūdingas PETRONAS variklinių ir transmisinių alyvų specifikacijų patvirtinimų sąrašas. 

PETRONAS tepalų rekomendacijas jūsų naudojamai technikai rasite paspaudę šią nuorodą: petronas-lithuania.ewp.earlweb.net arba www.pli-petronas.com


AZTEC tepalų pasirinkimas ypatingai platus ir atitinka visų pagrindinių automobilių gamintojų specifikacijas. Būdama viena iš didžiausių ir greičiausiai augančių Anglijos tepalų gamintojų, AZTEC OILS pasistengė, kad jos tepalų kokybė atitiktų aukščiausius keliamus standartus ir yra savanoriškai audituojama.

Sunkiąjai technikai skirtų tepalų aprašymus rasite AZTEC oficialiame puslapyje.

AZTEC tepalų rekomendacijas rasite paspaude šią nuorodą: oilchecker.aztecoils.co.uk


Kreipkitės į mus dėl tinkamo tepalo parinkimo automobilių varikliams ar transmisijoms elektroniniu paštu oilitecha@oilitecha.eu arba tel. Nr. +370 62820949