Pereiti į pagrindinį turinį

MAISTO PRAMONEI SKIRTI TEPALAI

Maisto pramonei skirti tepimo produktai turi NSF USDA H1, H2 ir H3 patvirtinimus. Galiojančiu patvirtinimus išduotus konkretiems tepalams galima pasitikrinti NSF tinklalapyje.

Priklausomai nuo poreikio ir gatavos produkcijos eksporto rinkų,  galima reikalauti KOSHER ir HALAL CPI patvirtintų tepalų. 

AZTEC OILS gaminama eilė alyvų ir konsistencinių maistinės kokybės tepalų po AZFOOD prekiniu ženklu turi visus reikiamus patvirtinimus. Tepalai yra praktiškai visiems įmanomiems įrengimams, naudojamiems maisto pramonėje. Smulkiau apie asortimentą sužinosite gamintojo puslapyje.


KLUBER maistinės kokybės tepalai skirti sudėtingų mazgų tepimui, kur standartiniai produktai yra trumplaikio veikimo arba bejėgiai. Glaudus darbas su maisto pramonės įrengimų kūrėjais padėjo sukurti tepalus, kurie padeda išvengti nereikalingų gamybos ar konvejerių stabdymo, kad pašalinti gedimus. KLUBER LUBRICATION yra dabar užregistravęs daugiau nei 280 produktų NSF H1 sąvade ir turi daugiau nei 1655 įrangos gamintojų patvirtinimų.

Bendrą informaciją apie KLUBER produktus maisto pramonei rasite oficialiame KLUBER LUBRICATION puslapyje.


OKS turi specialiųjų tepalų liniją, patvirtintą NSF H1 standarto. Šio gamintojo tepalai skirti sudėtingų mazgų tepimui, kai standartiniai tepalai negali atlikti savo funkcijos. Jie skirti spręsti problemoms, o technikos inžinieriai gali  parodyti, kad jie suvaldo situacijas.

Bendrą informaciją ir produktų aprašymus rasite OKS oficialiame puslapyje, paspaudę šią NUORODĄ.

Šioje NUORODOJE rasite maisto pramonei skirtų tepalų aprašymus.

 

Kad tinkamai parinkti tepalus ar turite klausimų, susisiekite su mūsų specialistu oilitecha@oilitecha.eu  arba tel. Nr. +370 62820949