Pereiti į pagrindinį turinį

METALŲ APDOROJIMO SKYSČIAI IR ALYVOS

Metalų apdorojimo skysčiams priskiriami sintetiniai, pusiau sintetiniai, mineraliniai skysčiai, kurie gali būti skiedžiami į emulsijas arba naudojami neskiesti. Tai pat yra grupė tepalų, kurie naudojami pačių metalo apdorojimo įrengimų sutepimui: hidraulinės ir kreipiančiųjų tepimo alyvos ir konsistenciniai tepalai guoliams ir įrankių griebtuvams.

PETRONAS specialiųjų produktų asortimentas yra labai platus, tačiau išskirtas rinkinys naujai suformuluotų metalo apdorojimų skysčių padengia 90% galimų aplikacijų su skirtingais metalais.

PETRONAS tepalų rekomendacijas rasite paspaudę šią nuorodą: pli-industrial.eu


AZTEC metalų apdorojimo skysčiai pasižymi ypatinga kokybe ir nustebins net pačius išrankiausius gamybininkus, kurie tikisi operacijų tikslumo, anti-bakterinio ilgaamžiškumo ir higienos normų atitikimo. Labiausiai patiks „draugiška“ kainodara ir kad produktai visada pateikiami greitai. 

Smulkiau apie asortimentą sužinosite gamintojo puslapyje.


BBLUBRICANTS specialiųjų, biologiškai suyrančių metalo lankstymo ir apdorojimo produktų gamintojas iš Čekijos. Jų produkcija beveik neturi analogų Europoje. Metalų lankstymo skysčiai ir tepalai BBLubricants yra vandens pagrindo cheminės priemonės, po kurių panaudojimo nereikia valyti detalių ir galima apdoroti po to einančiuose procesuose: dažymas, padengimas kitomis dangomis, suvirinimas ir t.t.  

Trumpą šio gamintojo produktų katalogą rasite BBLubricants puslapyje.


Dėl tinkamo metalų skysčių parinkimo ar turint kitų klausimų, susisiekite su mūsų specialistu oilitecha@oilitecha.eu arba tel. Nr. +370 62820949