Pereiti į pagrindinį turinį

Pramonei ir gamybai

Nei vienam kitam segmentui nereikia tokio plataus tepalų asortimento ir žinių, parenkant tinkamą produktą, kaip pramoninių įrengimų tepimui.

PETRONASPETRONAS asortimentas apima pagrindines pramonėje naudojamas alyvas ir tepalus. Glaudus bendradarbiavimas su pasaulyje žinomais įrangos gamintojais ir jų patvirtinimai garantuoja, kad PETRONAS tepalų kokybė smarkiai lenkia pramoninius standartus, o apsauginės savybės ir tarnavimo laikas yra daug geresni, nei numatę įrangą suprojektavę inžinieriai.

PETRONAS tepalų rekomendacijas rasite paspaudę šią nuorodą: petronas-lithuania.ewp.earlweb.net arba www.pli-petronas.com


AZTEC ekonominės klasės tepalai su plačiu pramoninių standartų ir įrangos gamintojų specifikacijų rinkiniu. Prisitaikymas kliento poreikiams yra AZTEC OILS įmonės „arkliukas“. Jie gali pagaminti alyvą, kuri bus skirta konkrečiai kliento tepimo problemai išspręsti. 

 Smulkiau apie asortimentą sužinosite gamintojo puslapyje.

AZTEC tepalų rekomendacijas rasite paspaude šią nuorodą: oilchecker.aztecoils.co.uk


KLUBERKLUBER produktai savo kokybe, apsauginėmis savybėmis ir ilgais keitimo intervalais neturi sau lygių. Šio gamintojo tepimo priemonės gali būti parenkami tik po detalios konsultacijos su mūsų tepalų inžinieriais. Investicija į laiką ir produktą daug kartų atsipirks sumažėjusiais įrengimų aptarnavimo kaštais.

Bendrą informaciją apie pritaikymo sritis, daug įdomios teorinės informacijos pagal pramonės rūšis rasite oficialiame KLUBER LUBRICATION puslapyje.


OKSOKS yra specialiųjų tepalų gamintojas, kurio produkcija laikoma „problemų sprendėju“. Teisingai parinkus produktą, jūs nenusivilsite ir nebeieškosite alternatyvų. „Teisingai“ yra kertinis žodis, nes produktų spektras yra platus ir reikalinga specialisto konsultacija.

Bendrą informaciją ir produktų aprašymus rasite OKS oficialiame puslapyje, paspaudę šią NUORODĄ.


Kad tinkamai parinkti tepalus ar turite klausimų, susisiekite su mūsų specialistu oilitecha@oilitecha.eu  arba tel. Nr. +370 62820949