Pereiti į pagrindinį turinį

SPECIALAUS PRITAIKYMO TEPALAI

Specialieji tepalai ir tepimo priemonės naudojamos ten, kur standartiniai nepadeda išspręsti su trintimi susijusių problemų. Šių produktų spektras ypatingai didelis ir tik keletas pagrindinių tepalų gamintojų gali pasigirti, kad pateisina kokybinius lūkesčius.

KLUBER LUBRICATIONKLUBER LUBRICATION yra tas gamintojas, kuris turi sprendimą kiekvienam sudėtingam atvejui. KLUBER produktai yra pavyzdiniai, į kuriuos lygiuojasi visi kiti spec produktų gamintojai.

Savo kokybe, apsauginėmis savybėmis ir ilgais keitimo intervalais neturi sau lygių. Šio gamintojo tepimo priemonės gali būti parenkami tik po detalios konsultacijos su mūsų tepalų inžinieriais. 

Bendrą informaciją apie pritaikymo sritis, daug įdomios teorinės informacijos pagal pramonės rūšis rasite oficialiame KLUBER LUBRICATION puslapyje.


OKSOKS yra specialiųjų tepalų gamintojas, kurio produkcija laikoma „problemų sprendėju“. Teisingai parinkus produktą, jūs nenusivilsite ir nebeieškosite alternatyvų. „Teisingai“ yra kertinis žodis, nes produktų spektras yra platus ir reikalinga specialisto konsultacija.

Bendrą informaciją ir produktų aprašymus rasite OKS oficialiame puslapyje, paspaudę šią NUORODĄ.


Kad tinkamai parinkti tepalus ar turite klausimų, susisiekite su mūsų specialistu oilitecha@oilitecha.eu  arba tel. Nr. +370 62820949