Pereiti į pagrindinį turinį

Žemės ir miškų ūkiui

Platus tepalų asortimentas dedikuotas statybinei, žemės ir miško ūkio technikai. Variklinės, UTTO, STOU, hidraulinės alyvos, o taip pat pjūklų grandinių ir dvitakčių variklių alyvos.

PETRONASPETRONAS gamina NEW HOLLAND ir CASE technikai skirtus tepalus su AKCELA ir AMBRA prekiniais ženklais. O pogarantiniam aptarnavimui skirta linija su ARBOR prekiniu ženklu. Šie tepalai turi visų pagrindinių technikos gamintojų  specifikacijų patvirtinimus.

PETRONAS tepalų rekomendacijas rasite paspaudę šią nuorodą: petronas-lithuania.ewp.earlweb.net arba www.pli-petronas.com


AZTECAZTEC tepalai žemės ir miško ūkyje dirbančiai technikai yra kokybė/kaina santykio etalonas. Ypatingai didelis pasirinkimas ir visų Lietuvoje naudojamų traktorių gamintojų specifikacijomis. Smulkiau apie asortimentą sužinosite gamintojo puslapyje.

AZTEC tepalų rekomendacijas rasite paspaude šią nuorodą: oilchecker.aztecoils.co.uk


VEGATOLVEGATOL yra specializuotas biologiškai suyrančios pjūklų alyvos gamintojas Lenkijoje. Šie produktai smarkiai nustebins bet kurį, kuris yra susidūręs su ekologiškų grandinių alyvų naudojimu. O didžiausią siurprizą padarys jos kaina.


Kad tinkamai parinkti tepalus, susisiekite su mūsų specialistu oilitecha@oilitecha.eu arba tel. Nr. +370 62820949