Skip to main content

Apie įmonę

Mes esame jauna įmonė su ilgą patirtį tepalų rinkoje turinčiais darbuotojais. Mūsų komandos specialistai turi 15-25 metų darbo sukauptas žinias šioje srityje, o tai yra neįkainojamas pranašumas ieškant kiekvienai pritaikymo sričiai tinkamą alyvą ar tepalą, kartu su klientu sprendžiant tepimo problemas, kurios atsiranda dirbant su kompleksiškais ir sudėtingais įrengimais.

Nuo 2019 m. UAB OILITECHA yra vienintelis oficialus „Petronas“ produktų atstovas Lietuvoje. Mes, bendradarbiaudami su PLI („Petronas Lubricant International“), siūlome aukščiausios kokybės tepalus, funkcinius skysčius ir specialiuosius produktus įvairiems segmentams ir pramonės šakoms. PLI sertifikuota laboratorija leidžia mums tepalų tyrimų paslaugą atlikti greitai ir kvalifikuota paaiškinant klientui tyrimų rezultatus. 

Nuo 2019 m. pabaigos mes tapome sparčiausiai augančio Didžiosios Britanijos nepriklausomo tepalų gamintojo AZTEC OILS LTD. išskirtiniu produktų platintoju Lietuvoje. Ši kompanija yra tepalų rinkos lyderis JK ir Airijos rinkose. Pardavimų plėtrą į Europos, Skandinavijos ir NVS šalis AZTEC pasirinko per Lietuvą, kur buvo įkurtas logistinis centras su didelėmis atsargomis. Dėl tos priežasties mūsų įmonė visus reikalingus Lietuvos klientams tepalus gali pristatyti iškarto po užsakymo.

Mūsų profesionalus bendradarbiavimas su klientais  ir požiūris į problemų sprendimą užtarnavo pasitikėjimą iš specialiųjų tepalų pasaulio lyderio KLÜBER LUBRICATION. Nuo 2020 metų vidurio OILITECHA gali padėti savo klientams išspręsti sudėtingiausias tepimo problemas atstovaudama KLÜBER specialiuosius produktus. 

Beveik tuo pačiu metu mes pradėjome dirbti su kitu specialiųjų tepimo priemonių gamintoju iš Vokietijos OKS. Tai ypatingai kokybiškai suformuluoti tepalai, kurie padeda, kai jokia kita tepimo priemonė jau neišsprendžia problemos. 

Mūsų asortimentas pastoviai pasipildo produktais, kurie užpildo pritaikymo nišas. OILITECHA tikslas būti tuo partneriu, kuris patieks visas tepimo priemones reikalingas Jūsų verslui veikti saugiai, ilgai ir optimizuotais kaštais.