Skip to main content

Tepimo sprendimai

Teisingai parinktas produktas, tinkamu kiekiu, paskaičiuotu dažnumu – tai pagrindinis tepimo automatizavimo proceso tikslas. 

Yra daug būdų pasiekti ilgiausią, maksimaliai įmanoma įrangos ar mazgų tarnavimo laiką ir su tuo susijusių kaštų taupymą. Tačiau maksimalų rezultatą būtų galima gauti automatizavus tepimo procesus. Tai eliminuotų tepimo klaidų faktorių ir smarkiai sutaupytų aptarnaujančių technikų darbo laiką.

MEMOLUBMes jau daug metų dirbame su Belgijos gamintojo MEMOLUB automatiniais lubrikatoriais, kurie savo techniniais sprendimais neturi analogų pasaulyje. Šie įrengimai gali dirbti su konsistenciniais tepalais ir alyvomis. Daugiau informacijos apie asortimentą rasite šioje brošiūroje MEMOLUB PRODUCTS RANGE.


LINCOLNKai kalbama apie sudėtingesnes ir kompleksiškas tepimo sistemas LINCOLN įrengimai stovi pirmajam trejetuke. Nėra tokio tepalo distribucijos techninio sprendimo, kurio negalima būtų išspręsti su šio gamintojo sistemomis. Daugiau informacijos susipažinimui rasite oficialiame www.lincolnindustrial.com


Kiek tepimo logistikos projektų, tiek įvairiausių inžinerinių sprendimų tenka pasirinkti, kad optimaliai, mažiausiais kaštais, bet didžiausiu efektyvumu pasiekti suplanuotą tikslą. Todėl dirbdamis su geriausiais, neapsiribojame ir kitais žinomais tepimo sistemų gamintojais:

Susisiekite su mumis, kad galėtumėme paruošti Jūsų situaciją geriausiai atitinkantį projektą. 

Susisiekite su mumis telefonu 868751234, ar elektroniniu paštu oilitecha@oilitecha.eu ir mes pasistengsime Jūsų nenuvilti.