Skip to main content

PETRONAS LUBRICANTS INTERNATIONAL pristato naują PETRONAS URANIA sunkiosos technikos variklių alyvų šeimą

Atnaujintas ir išplėstas aukštųjų technologijų variklių alyvų asortimentas suteikia sunkvežimiams atsparumo įveikti šiandienos ir ateities išūkius, keliaujant po visą pasaulį.

Pristatymas Youtube platformoje

Santena, Torinas - 2021 m. Vasario 15 d. - „PETRONAS Lubricants International“ (PLI) šiandien praneša apie savo naujos PETRONAS UURANIA alyvos serijos atnaujinimą, suteikianį esminį atsparumą tiek lengviesiems, tiek sunkiesiems sunkvežimiams ir komerciniams automobiliams. Naudodama naują Strong Tech ™ technologiją, PETRONAS URANIA alyvos  padvigubina patvarumą, reikalingą atlaikyti net sunkiausias situacijas visose EMEA regionų šalyse.

Esant aukštai variklio temperatūrai, oksidacijai ir nuosėdoms, PETRONAS URANIA suteikia išskirtines apsaugas sunkvežimiams ir transporto priemonėms, kurios turi išgyventi sunkiomis sąlygomis, pervežant sunkius krovinius ekstremaliomis oro sąlygomis, kad greitai papildyti parduotuvių lentynas. Kiekviena naujovė buvo pritaikyta, kad maksimaliai padidinti visų pagrindinių transporto priemonių markių našumą. Naujas aukštos kokybės alyvų asortimentas prailgina alyvos keitimo intervalus, sumažina variklio dalių dėvėjimąsį, sumažina neplanuotas prastovas ir, galiausiai, užtikrina visišką darbo lankstumą dėl savo unikalios formuluotės.

Sukurta naudojant StrongTech ™ technologiją PLI Pasauliniame Tyrimų ir Technologijų Centre (PLI Global Research & Technology Centre) Santenoje (TO), naujoji formulė leidžia transporto priemonėms geriau išnaudoti variklio galią, nes alyva išlaiko nepakartojamai stiprią apsauginę plėvelę. Neįtikėtinai tvirtos molekulių grandinės „užrakina“ suodžius, kad išlaikytų optimalų klampumą ir apsaugotų nuo dėvėjimosi bei oksidacijos, padidindamos alyvos efektyvumą iki kito alyvos keitimo. PETRONAS URANIA“ sukurta prailginti variklio tarnavimo laiką esant didžiausioms apkrovoms. Tai tik padidins vairotuojų pasitikėjimą technikos parko vadovais ir sušvelninti grėsmes, su kuriomis šiuo metu susiduria tie, kurie užsidirba pragyvenimui už vairo.

Pelningumas, kuris didėja kuo ilgiau išliekant kelyje ir maksimaliai padidinant transporto priemonės optimalios eksploatacijos galimybes, yra 20 metų PLI patirtis, gerinant degalų sunaudojimo efektyvumą ir mažinant nuvažiuoto kilometro išlaidas. Be to, nuolatinės techninio palaikymo paslaugos, kurias PLI teikia savo klientams, vartotojams ir klientams  suteikia galimybę gauti kuo daugiau naudos iš PETRONAS URANIA alyvų. Tik turėdami pažangiausias technologijas ir geriausią palaikymą, vairuotojai gali visiškai pasitikėti savo sunkvežimiu, kad darbas būtų atliktas laiku ir neviršijant biudžeto.

Šių dešimtmečių patirtis ir išsamūs tyrimai leido sutaupyti degalų, sumažinti išmetamų teršalų kiekį ir padidinti technikos patikimumą bei ilgaamžiškumą. PETRONAS URANIA taip pat sukurtas atsižvelgiant į CO2 mažinimą, todėl vairuotojai gali maksimaliai išnaudoti darbo laiką, nepažeisdami tvarumo. Pavyzdžiui, nauja PETRONAS Urania 5000 5W-30 alyva palaiko daug plonesnę plėvelę, palyginti su įprastomis 5W-30 klampumo alyvomis, žymiai sumažindamas degalų sąnaudas ir kenksmingą teršalų kiekį. Vsas asortimentas atitinka griežčiausius tarptautinius kokybės ir poveikio aplinkai standartus.

Domenico Ciaglia, MD EMEA, PLI, sakė: „Mūsų klientai ieško esminės apsaugos, kuria galėtų pasitikėti. Daugelis jų kasdien susiduria su sudėtingais grafikais, sudėtingais reljefais ir sudėtingais orais. Nauja PETRONAS URANIA formulė suteikia jėgų sunkvežimiams ilgiau važiuoti su didesne galia dėl tobulinimo ir išbandymų ekstremaliausiuose renginiuose, įskaitant „Formulę 1“, „Moto GP“ ir Dakaro ralį. Ši technologija ne kartą įrodė savo jėgą ir patikimumą. Kartu su PETRONAS URANIA automobilių parko valdytojai, vairuotojai ir jų transporto priemonės galės su pasitikėjimu įveikti bet kokius iššūkius. “

Siekdama daugiau pasidalinti pagrindinėmis PETRONAS URANIA stipriomis savybėmis su savo vartotojais, PLI komanda atves į Europą „Unstoppable Heroes“ - „PETRONAS Urania Roadshow“. Daugiau informacijos bus paskelbta vėliau šiais metais.

Apie „PETRONAS Lubricants International“

„PETRONAS Lubricants International“ (PLI) yra pasaulinė PETRONAS, pasaulinės Malaizijos „Fortune 500“ nacionalinės naftos korporacijos, tepalų gamybos ir rinkodaros grupė. Įkurta 2008 m., „PETRONAS Lubricants International“ gamina ir parduoda platų aukštos kokybės automobilių ir pramoninių tepalų asortimentą daugiau nei 90 rinkų visame pasaulyje. PLI, kurios būstinė yra Kvala Lumpūre, turi daugiau nei 30 rinkodaros biurų 27 šalyse, valdomus per regioninius biurus Kvala Lumpūre, Turine, Belo Horizonte, Čikagoje ir Durbane.

Šiuo metu PLI patenka į 10 populiariausiųjų pasaulyje įmonių, todėl PLI vykdo agresyvią verslo augimo plėtrą, siekdama užsitikrinti savo, kaip pirmaujančios pasaulinės tepalų bendrovės, pozicijas.