Skip to main content

Tepimo specialistai

OILITECHAOILITECHA žinių lobynas susideda iš technikų, kurie gilina tribologijos žinias  ir įgyvendina sprendimus daugiau nei 20 metų. Tai pat iš profesionalų, kurie dirba mūsų tepalų gamintojų laboratorijose ir inovacijų centruose. Į kiekvieną problemą žiūrime,kaip į iššūkį, kurio sprendimas sustiprins bendradarbiavimą su klientu.

Paprastai tepalus naudojanti įranga, esanti viename pramoniniame komplekse, gali būti skirstoma į kelias grupes pagal jos svarbumą nenutraukiam gamybos procesui.

  • Tęstinės gamybos, arba kritinė, kurios gedimas ar stabdymas aptarnavimui brangiai kainuoja dėl gamybos proceso nutraukimo
  • Funkcinė, kuri yra svarbi gamybos procese, tačiau gali trumpam būti stabdoma aptarnavimui, su minimaliu poveikiu visai gamybai
  • Papildoma, tai gamybos procesui neturinti didelės įtakos arba dubliuota įranga.

Būtent parenkant tepalus ir tepimo režimus kritinei įrengimų grupei reikalingas ypatingas dėmesys ir tepimo inžinierių pagalba. Čia „sutaupymas“ perkant  pigesnius ir standartinius tepalus  gali brangiai atsiliepti įmonės pelnams  dėl gamybos trukdžių. 

Funkciniams ir papildomiems įrengimams galima parinkti standartinius ar ekonominius produktus, priklausomai nuo įrangos svarbumo, amžiaus ir kitų parametrų.

MŪSŲ KASDIENINĖ VEIKLA IR PASLAUGOS

  • Techninės konsultacijos ir mokymai tepimo, pramoninių standartų, tepimo ūkio vadybos srityse. Padėsime išspręsti net ir sudėtingiausią tepimo problemą. Jeigu reikės, net sukursime naują produktą, konkrečiam atvejui.
  • Įrengimų tepimo vadybos auditas ir rekomendacijos. Padarysime tepimo reikalaujančių įrengimų registrą, tepimo režimus, optimizuosime produktų asortimentą: teisingas produktas, tinkamam įrengimui, paskaičiuotu dažnumu. Per tinkamą vadybą išvengiama klaidų, sunaudojama mažiau tepalų ir, atitinkamai, mažėja kaštai. 
  • Tepalų ir techninių skysčių tyrimai pagal standartinius testų rinkinius, o taip pat pasirinktinai. Tik pastovaus testavimo būdu galima ištęsti alyvų tarnavimo laiką iki kelių kartų ir smarkiai sumažinti išlaidas, susijusias su produkto pirkimu arba gamybos stabdymais aptarnavimams.
  • Alyvos filtravimas mobilia filtravimo sistema. Papildomas filtravimas 2-5µm, einantis kartu su alyvos testu, gali smarkiai prailginti didesnio kiekio (pvz. hidraulinės, turbinų ar reduktorių) alyvos tarnavimo laiką.

Susisiekite su mumis telefonu 868751234, ar elektroniniu paštu oilitecha@oilitecha.eu ir mes pasistengsime Jūsų nenuvilti.