Skip to main content

Geriausiai parduodami tepalai

AZTEC OILS Ltd.  yra viena iš sparčiausiai augančių tepalų gamintojų Europoje, su pilnų visų segmentų aukštos kokybės alyvomis ir tepalais. AZTEC   produktai yra daugiausiai parduodami privataus ženklo tepalai Jungtinėje Karalystėje ir Airijoje.

Visi produktai gaminami centrinėje Britanijoje tarp Notingemo ir Šefildo. Produktų asortimentas gaminamas pagal ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 standartus. AZTEC priklauso EEQLMSS (European Engine Lubricants Quality Management System) kokybės asociacijai, kas garantuoja, kad gaminami tepalai visada atitinka deklaruojamą kokybės lygį. 

2019 viduryje AZTEC  atidarė Lietuvoje centrinį logistikos sandėlį ir įkūrė MB „Actec Oils Baltic“, iš kur administruoja pardavimų plėtrą į Europos, Skandinavijos ir NVS šalis.

Tuo pačiu metu OILITECHA tapo įgaliotu ir išskirtiniu AZTEC produktų platintoju Lietuvoje. Dėl strategiškai gerai parinkto centrinio Europinio sandėlio, mes galime Lietuvos rinkai pasiūlyti AZTEC tepalus ypatingai palankiomis ir konkurencingomis sąlygomis. Tai dabar geriausiai parduodami mūsų produktai. 

Daugiau informacijos apie AZTEC produkciją rasite gamintojo svetainėje.

Galite patys pasirinkti AZTEC produktus, kurie tinka Jūsų motociklui, automobiliui ar kitai technikai SPAUSTI ČIA.

Norėdami rasti savo automobiliui ar technikai tinkamą alyvą ar tepalą, susisiekite su mūsų specialistu oilitecha@oilitecha.eu arba tel. Nr. +370 68751234